0
clear
  • [ Grandway Originalni ] NAKON izlaz Mini Vizuelni Krivica Lokator, lansiranje moć 0.1 mw da 30mw ,1 kilometar-15km multi-veza, 650nm
  • -20%
  • -20%
[ Grandway Originalni ] NAKON izlaz Mini Vizuelni Krivica Lokator, lansiranje moć 0.1 mw da 30mw ,1 kilometar-15km multi-veza, 650nm

[ Grandway Originalni ] NAKON izlaz Mini Vizuelni Krivica Lokator, lansiranje moć 0.1 mw da 30mw ,1 kilometar-15km multi-veza, 650nm

KM 45.00

Od robe
U skladištu


počni
kraj
Znam pre nego što ti kupiti
Mnogi klijenti nam javili (Grandway Telekom) koji su kupili Grandway Optički Proizvoda iz neovlašćeno prodavac u aliexpress što je rezultiralo nema garancija, tehničku podršku ili softver informacije.
Molim te, kupi samo od ovo aliexpress radnju " Šangaju Grandway Telekom Tehnologiju. Co., Ltd". Ili nas kontaktirati za kompaniju e-mail eric(s)grandway.com.cn
-
Opći Opis :
Grandway pruža poslednje F2 H VLS-8 niz mini vizuelni laser izvor. Dizajn vizuelni laser izvor je potpuno usklađeni sa ljudskim inžinjering. To je mali u veličini, lako da operise, prenosni i integrisane sa lansiranje indikator. Vizuelni laser je obično koristi da ispitaš oštećen ili slomljenog poenta je optički, kablovska, patchcord i sl. Ako pregledao vlakna ima poremećaj, korisnik mogao da nađem vizuelnu laser na slomljeno ili oštećen trenutku. Grandway
VLS-8 niz vizuelni laser je pogodan za oboje jedan način i više mode vlakna. Izvedbu vizuelni izvor će glumiti da je malo drugačija na različitim vlakna kaput i boju.
Za Greenhand
Šta je VFL?
VFL Vizuelni Krivica Lokator je testiranje opreme u Optičke polje. To je akronim Vidljiva Laser/Svjetlo Izvor, Vidljiva
Crveno Svjetlo Izvor i sl. Bez obzira šta je to zvao, poenta je svjetlo je to pokrenuo, i prenosi u vlakna je
vidljivi za ljudskim očima. Obično centralna talasnu dužinu je 650nm, svetlost se može smatrati kao gomila crveno svjetlo.
Šta je Ovaj Uređaj za?
U VFL se koristi za provjeriti i lokaciju sa manama i slomljena točke na vlakna vezu. Ako vlakna je oštećen ili sa
neke mane crveno svjetlo će pobjeći iz vlakna, iako vanjski jaknu i vidio vidio za testiranje osoblje.
Za Iskusnog
Zašto VLS-8 Serises?
Prije VLS-8 Niz
Tip
VLS-8 Niz VFL
Drugi Tradicionalne VFL
Laser Čip
Uvozi čips, 8000~12000 sati zivota
Čips napravljeno u kini, samo o 6000
sata života, nestabilan
PCB Kolo
Koristio Auto Moć Kontrole krug napravim
izlaz laser moć stabilniji. Svjetlo
neće se dim čak i u slaba baterija.
Normalno Krug, izlazne snage će biti
niže kada baterija je nizak i
izlaz svjetlo će postati dim
Oklop Materijal
Koristeci velike gustoće napravljen od plastike, upaljač,
trajnih, šok dokaz i nikad ne ispušta boja
Koristi metal oklop sa oplate clour,
teži i lako izgubiti boja
Formi
Potpuno usklađeni sa ergonomske dizajn, bolje
osećaj nositi i više odgovara stavi je u džep
Olovka dizajn, neprijatno dugo
vrijeme rukovanje i previše dugo da ga staviš u
džepu
Super Visok Moćni
Max 30m W VFL, dugo udaljenost
(20~30 km u idealnim okruženje) detektor
Inače, Max samo 10m W za VFL
usred i kratkoj udaljenosti detektor
Osobine : Napredne PCB krug Dizajn. Koristio Auto Moć Kontrole krug napraviš izlaznu laser moć stabilniji.
Svjetlo neće dim čak i u slaba baterija.
Srednjoj gustinu napravljen od plastike, samo 67.8 g super svjetlo, karakteristike VFL8 Niz VFL trajnih, šokantno dokaz i
nikad ne ispušta boja. Potpuno usklađeni sa ergonomske dizajn, bolje je osećaj nositi i više odgovara stavi je u džep
Max 30m W VFL, na duge staze (20~30 km u idealnim okruženje) detektor
.5mm univerzalni adapter, pogodan za SC, FC i ST konektori.jedinica.
Prijave Zločina Na kratkoj udaljenosti defekt otkrivanje, povezati VFL sa veza, lansiranje svjetlo i provjeriti crveno svjetlo trenutku. Za tačno locirati oštećen poenta je vlakana na daljinu. Koristi OTDR prvo, pronađi tešku poziciju,
onda iskoristi VFL u najbližoj zajedničkom trenutku da lociramo na pravi položaj. Naći pravu porta ili spojiti u masovnu vlakna sistema upravljanja.
Oprez
To je KLASA III laser uređaj! Ne lansiranje svetla direktno u oči!

Veća je od informacija

:
VLS-8-xx
:
Grandway
is_customized:
Yes

Proizvodi u kategoriji

155 M SFP BiSmjer Primopredajnik, 1550nm TX / 1310nm RX & 1310nm TX / 1550nm RX, LC 40 km, Sa DDM, 40 C~+85 CObilježja na 155 Mbps podatkestopa 1310nm FP laser i PIN photodetector za 40 km transmissio Skladu sa SFP MSA i SFF8472 sa simplex LC ili SC posudu Digitalni Dijagnostički Praćenje Unutrašnje Kalibracija ili Vanjski Kalibracija +Za 3,3 V jedan napajanje Operativni slučaj temperatura Reklami : 0°C u +70 stepeni Industrijske : 40°C u +85°C u Skladu sa Ro HSPrijave SDH STM1, S1.1,JA1.1, JA1.2 SONET OC3 IR1,LR1,LR2 Druge optički vezeOpisU SFPšto su bidi transceivers su veliki nastup, isplativije modula podršku podatkestopa 155 Mbps i 40 km prijenos udaljenost s SMF.Primopredajnik se sastoji iz tri dijela : jedan FP laser odašiljač, PIN photodiode integrisane sa transdakle taj preamplifier (TIA) i ZLOCINIMA kontrolnu jedinicu...

Opis Proizvoda : 10 / 100 M prilagodljiva brzo Ethernet optički primopredajnik.To mogu postići twodifferent uvrnutopar kablovsku i optičke prijenos medij transformaciju, relaybase TX 10 / 100 i 100 bazu FX dva različita mreže segmenata, može zadovoljiti longdistance, srednje brzine i velik opseg brzo Ethernet radnu grupu koja se bavi korisnik treba.Proizvod parametre : Prati IEEE 802.3, IEEE 802.3 u i 100 BaseFX standardimaPruža standard RJ45 interfejs i dva SC vlakna interfejsDOVEO : Moć,FDX / Pukovnik,FX veza / Čin,TX Veza / Čin,Fx 100,TX 100.Dupleks Modu : Puna, ili Pola Dupleks ModePrijenos podataka kurs : 10 / 100 Mbps prijenos podataka stopaMoć Uslov : AC 100240 V 50 / 60 HZ DC 5 V / 2 AAmbientTemperatura : 0 do 70 stepeniVlažnost : 5 posto da 90 postoDimenzije : 40*100*140mmKabl : UTP : Mačku.5 UTP KablVlakna Singlemode : 9 / 125umDetalje : Vlakna Ukucaj Jedanmode Duplex SC optičke interfejs type Wavelength 1310nm Prijenos udaljenost 25 Km Min TX PWR : 17.0 d Bm Max TX PWR : 8.0 d Bm Sensitivity : 31.0 d Bm Link Budžet : 14.0 d BmDOVEO Opis : DOVEO Boja Funkcije FX 100 Zelene Upaljen kad 100 BaseFX operaciju FX Veza / ČIN Zelene Upaljen kad optički kabl vezu sa daljinski uređaj je dobro...

Slobodna Isporuka 1310 / 1550nm Dvojno Prozor 50 / 50 Odnos SC / UPC ABS Kutiju Tip 1x2 FBT Coupler je 1*2 FBT Optičke RazdjelnikOpisSinglemode Coupler si izvajan od ocenio indeks vlakna sa jezgro prečnici od 9um...

1*8 PLC Optičke Uzvrat , Novi Dizajn i koristi u FTTH Kutiju, UO BRODU konektor1, OpisPLC Razdjelnik na osnovu Oštar Waveguide Tehnologije To daje jeftino lightdistribution rješenje sa malim oblik factorand srednjoj pouzdanost.2, KarakteristikaPočetni gubitak UbodnaNizak PDLSrednjoj GubitciUniformu Moć RazdvajanjeCompact DizajnŠirom Operativni Talasnu DužinuŠirom Operativni Temperatura3, PrijavuFTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC)Pasivno Optički Mreža (PON)Lokalnih Mreža (LAN)CATV sistemiTest Opremi

Arista Mreža TAKSIQS5 M Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (5 metara, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 28 AWG)Proizvod Detalje Arista Mreža TAKSIQS5 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 28 AWG Kablovsku 35 metara Dužine(16.4 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

1 0 / 100 Mbps brzo nivou od 25,5 W 5 luku Po E Ethernet Prekidač sa jednim SFP lukuModel : PRVAKA1400 PSFP NizPregledPRVAKA1400 PSFP Niz 10 / 100 Mbps bakra na vlakna prekidač pruža IEEE 802.3 os / na Moć Izvor Ethernet (PSE) funkcionalnost na 4 uvrnuto par luke, opskrbu oboje podatke i struja da naprave poput Wi Fi poena, Vo IP telefone i IP sigurnosne kamere.To je idealna kada Po Epogon mreže uređaje treba biti instalirana dalje od 100 m / 300 metara...

kutija američkih DOLARA 80.91 / kutija američkih DOLARA 151.20 / kutija američkih DOLARA 124.20 / kutija američkih DOLARA 124.20 / kutija američkih DOLARA 124.20 / kartonTržištu Vrhunskog Kvaliteta .Veliki Potpuno2pcs RJ45 8 P8 C CAT7 se bavi dizajnom kompatibilnog uključi ethernet 10 Gbps 600 MHz Zlatne mreže veza sa Metal Zaštićena, Wholesales Dobrodošli.Cat7 RJ45 Uključi (23 AWG) RJ45 8 P8 C uključi u Skladu sa 23 AWG dirigenti Rundu kablovsku ulazak Zlato kontakte (50 sitnica) 1 deo u torbiPlaćanje : Alipay,paypalPolitika Vracanje : 1...

Ekonomske Vlakna Cleaver jedan vlakana za preciznost alate, ovo cutter se odnosi i na oba 250µm obložene vlakna, ali također se odnosi na 900µm obložene vlakana...

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCST / PC,3.0 mm Promjeru,Multimode 62.5 / 125, OM1,Dupleks,50 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiBilješka : optički kabl je za 50 / 125um...

Model : PRVAKAPOE324 ATPregledPo E Ubrizgivač je takođe se zove Moć nad Ethernet srednji vijek uređaje 24Luke Po E ubrizgivač, to je Po E napajanje modul, je najviše fleksibilna i najzgodniji proizvoda među napajanje uređaje...

Slobodna Isporuka 1x16 LGX Kutiju Kasetu Karticu Ubacujući SC / BRODU PLC razdjelnik Modul 1 : 16 16 Luke Optičkog PLC RazdjelnikKarakteristike*Odlično Mehanički,Male Velicine*High Pouzdanost*Nizak ubodna Gubitak i nizak izazvalo nepotrebne podjele zavisi od gubitka*High kanal računa*Odlično Okoliš Stabilnost i korišćenaPrijave*FTTx Sada(GPON / BPON / EPON)*Kablovske televizije, (CATV)*Lokalnih mreža (LAN)*Test opremu*Pasivno optički mreža(PON)Specifikacije1 1x N (sa veza)(Broj Kanala)1×21×41×81×161×321×642×22×42×82×162×322×64(Operativni Wavelenth)1260 da 1650P Nivou Ubodna Gubitak4Je 7,4Naknadu od 10,513.717Je 20,34.47.610.8Na 14,117.420.7S Nivo Ubodna Gubitak4.27.610.71417.320.7Na 4,67.911.21518.121.7(Uniformu)0.4Od 0,60.811.21.60.811.21.51.82(PDL)Za 0,20.30.30.30.30.50.30.30.30.30.30.5(Vratiti Gubitak)više od 55(Directivity)više od 55(Vrsta vlakna)ITU G657 A(Operativni temperatura)40 da 85(Pigtail dužina)1m ili 1,5 m ili prilagoditiNaručio InformacijePLCSLuke TipKabl TipVlakna DužinuVeza TipPaket StilPLC Razdjelnik1*41*81*161*321*642*32Drugi NavediteZa 0,25 mm Golim vlaknaVrpca VlaknaVentilator sa 0.9 mm Slobodi Cijev2.0 mm Kabl3.0 mm Kabl1 metar2 metra3 metaraDrugi navediteFC / VOZILOMFC / PCSC / VOZILOMSC / PCST / UPCLC / VOZILOMDrugi NavediteNerđajućeg čelika rukavPlastični ModulLGX kutija19 1 U Rack MountDrugi Navedite

Zatvorenom Ftth Fttb Fttx CATV Optičke Mini Prijemnik Čvor sa WDM 1.Opis ProizvodaXW17 OPT02 WD stil FTTH optički prijemnik je kući na osnovu optički prijemnik ketering da krajnji cilj razvoj optički pristup i pogodni za FTTH (vlakna u kući) optičke mreže korisnici pristup do kraja.Analogni ili digitalnog kuće, može biti upotrebljeno zajedno ONU ili EOC postizanje trostruko igrati.2.Proizvod Karakteristike1...

om Shine Optičke OTDR jednak EXFO MAX715 B,JDSU CES2000,CES4000,YOKOGAWA AQ7275 OTDR P Originalni JILONG KL510 E Fuziju Spojnicu Kit m / Vlakna Cleaver.* Ugrađeni Univerzalni Vlakna Vlasnika, koje mogu Spojiti 250µm vlakna, 900µm vlakna, stan kabl, i vlakna skakač...

10 / 100 Mbps 15.4 W 4 luku Po EPSE Vlakana Bakra Ethernet Prekidač sa SFP lukuModel : PRVAKA1400 PSFP NizPregledPRVAKA1400 PSFP Niz 10 / 100 Mbps bakra na vlakna prekidač pruža IEEE 802.3 os / na Moć Izvor Ethernet (PSE) funkcionalnost na 4 uvrnuto par luke, opskrbu oboje podatke i struja da naprave poput Wi Fi poena, Vo IP telefone i IP sigurnosne kamere.To je idealna kada Po Epogon mreže uređaje treba biti instalirana dalje od 100 m / 300 metara...

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Multimode 62.5 / 125, OM1,Dupleks,40 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiBilješka : optički kabl je za 50 / 125um...

Bijela Boja SM SX PVC 3mm 50 Metara SC / BRODU Optički Kabl SC / BRODUSC / BRODU Optičke Patch VrpcuOsobine : Nizak ubacim i nazad odraz gubitak Dobro exchangeability Dobro izdržljivost Visoka temperatura stabilnost Standardna...

Arista Mreža TAKSIQS3 MILIONA Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (3 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje Arista Mreža TAKSIQS3 MILIONA Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 3m(9.84 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

Srednjoj quality1*32 ubacite tip Optički razdjelnik sa MR / PC veza Širom operativni talasnu dužinu 12601650nm PLC razdjelnikKarakteristikeNizak ubodna gubitak i nizak PDLSrednjoj kanal računaIzuzetan ozbiljnost i stabilnostŠirom operativni talasnu dužinuPrijaveFTTX SistemiIANE, WAN i metro mrežaAnalogni / Digitalni pasivno optički mrežaCATV mrežaDrugi prijave u optički sistemSpecifiationParametre1×21×41×81×161×321×64Operativni talasnu dužinu (nm)12601650Vlakna TipG657 A1 ili mušterija određenUbodna Gubitak (d B)(P / S Razredu)3.8 / 4.07.1 / 7.310.2 / naknadu od 10,5Je 13,5 / 13.7Od 16,5 / od 16,920.5 / 21.0Gubitak Uniformu (d B)0.4Od 0,60.81.21.52.0Izazvalo nepotrebne podjele zavisi od Gubitka(d B)Za 0,2Za 0,2Za 0,2Za 0,250.30.35Vrati Gubitak (d B)(P / S Razredu)55 / 5055 / 5055 / 5055 / 5055 / 5055 / 50Directivity (d B)555555555555Talasnu dužinu zavisi od Gubitka (d B)0.30.30.30.50.50.5Temperatura Stabilnosti(4085 C)(d B)0.40.40.40.50.50.5Operativni Temperatura (C)4085Skladište Temperatura (C)4085Golim vlakna Dimenziju (mm)50×4×450×7×460×7×460×12×4ABS Modul Dimenziju (mm)100×80×10120×80×18120*80*18140×115×18Čelika cijev Dimenziju (mm)60×7×460×12×480×20×6100×40×6Ubacite tip Dimenziju(mm)130*100*25130*100*50130*100*102130*100*206Određen bez konektori.jedinica.Naručio informacijeProizvodaLukeUlazniPigtall StilUlaz KonektorIzlaz Pigtall StilIzlaz KonektorVlakna DužinuPLC0102=1x20104=1x40108=1x80116=1x160132=1x320164=1x640=golim vlakna1=900umSlobodi cijev2=900um Jacket3=2.0 mmcable4=3.0 mmcable0=niko1=SC / PC2=SC / VOZILOM3=FC / PC4=FC / VOZILOM5=ST / PC6=ST / VOZILOM7=LC / PC8=LC / VOZILOM0=golim vlakna1=900um2=900um3=2.0 mm4=3.0 mm0=niko1=SC / PC2=SC / VOZILOM3=FC / PC4=FC / VOZILOM5=ST / PC6=ST / VOZILOM7=LC / PC8=LC / VOZILOM0=0.5 metara1=1 milion2=1,5 m3=2mKada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravneSlika je samo za preporuku...

Obavijest : Postoje dva veza je tip PON Moć Metar : SC / PC i SC / VOZILOM,Mušterije mora odrediti veza tip prije naručio je ovo modelOpisHN70 B PON Moć Metar (pon test instrument) specijalno je dizajniran je za PON mreže izgradnju i održavanje, koje mogu biti povezani između OLT i ONT...

155 M SFP BiSmjer Primopredajnik, 1550nm TX / 1310nm RX & 1310nm TX / 1550nm RX, LC 40 km, Sa DDM, 0 C~+70 CObilježja na 155 Mbps podatkestopa 1310nm FP laser i PIN photodetector za 40 km transmissio Skladu sa SFP MSA i SFF8472 sa simplex LC ili SC posudu Digitalni Dijagnostički Praćenje Unutrašnje Kalibracija ili Vanjski Kalibracija +Za 3,3 V jedan napajanje Operativni slučaj temperatura Reklami : 0°C u +70 stepeni Industrijske : 40°C u +85°C u Skladu sa Ro HSPrijave SDH STM1, S1.1,JA1.1, JA1.2 SONET OC3 IR1,LR1,LR2 Druge optički vezeOpisU SFPšto su bidi transceivers su veliki nastup, isplativije modula podršku podatkestopa 155 Mbps i 40 km prijenos udaljenost s SMF.Primopredajnik se sastoji iz tri dijela : jedan FP laser odašiljač, PIN photodiode integrisane sa transdakle taj preamplifier (TIA) i ZLOCINIMA kontrolnu jedinicu...

Mreža kliješta Alat praznu kesu Kvaliteta

Opis proizvoda9 POE prekidač je dizajniran da smanji mreže probavu, mreža podršku na daljinu moć, data pretvaranje POEprekidače, oba sa osnovnih funkcija prekidač podržava POE napajanje Svako POEOM napajanje luke može pružitimaksimalna 15 W moći, što može biti moćne bežični AP, IP kamere, mreža daljinski opremu, uključi i igrati, pružajućiniskobudžetni i visokim performansama umrežavanje rješenja...

Mentalno Vlakna Cleaver FC6 S Optičke Cutter sa Plavim KutijiVlakna cleaver je pogodan za FTTH hladno vezu.

Optičke Mini Optički Moć Metar 50~+26d Bm i Vizualni Krivica Lokator 30mwPregled : Mini optički moć metar je mali i lako koristi za testiranje instrument za optičke mreže, koje mogu biti korištene za apsolutnu optički moć mere kao i za rođaka gubitak mere ...

TM600 VDSL tester posebno napravljeno za x DSL liniju test (x DSL uključuju : ADSL, ADSL2, ADSL2+, READSL, VDSL2 itd) i održavanje pruža x DSL test, PPPo E biranju test, DMM test, Modem emulation, linija napon naznaka i tako dalje.TM600 VDSL Tester također uvodi Optički Moć Metar i Vizualni Krivica Lokator funkciju u jedinica, kao i TDR funkcije,To je jedan multifunction tester sa pametan veličine, istina boja LCD i moćna softver za upravljanje kao 6600mah puni se baterija itd2...

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCST / PC,3.0 mm Promjeru,Multimode 62.5 / 125, OM1,Dupleks,3 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiBilješka : optički kabl je za 50 / 125um...

Optičke FTTH AlatProizvod Listu : Optički Multimeter Izgradio u Optički Moć Metar i 10mw VFL Laser Izvor x1 FC6 S Vlakna Cleaver x1 CFS2 Optičke Striptizeta x1 FTTH Baci Kablovsku Striptizeta x1 Alkohol Bocu x1 Dustfree Papir x1 Cleaver Striptizeta Vodi Bar x1 Cleaver Prilagođavam Alat x2 Keramičke Rukave za VFL X2 Cleaver Torbu x1 Tequile Torbu x1Napomena : će Roba biti prebačen, bez baterije.Proizvod Sliku : PLAĆANJE1...

Please wait...